Egitim Mekani..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aurelio: "Bir gün döneceğim.."

dsfhh Aurelio: "Bir gün döneceğim.."

Mesaj tarafından By-Reis Çarş. Ara. 16, 2009 6:04 pm

Aurelio: "Bir gün döneceğim.."Aurelio: "Bir gün döneceğim.." Aurelio_guluyor

İspanya'nın Real Betis Kulübü'nde forma giyen Brezilya asıllı Türk futbolcu Mehmet Aurelio, Türkiye'ye bir gün mutlaka geri döneceğini söyledi. Aurelio Fatih Hoca'ya da çok üzüldüğünü belirtti..
Uzun bir sakatlık döneminin ardından yeniden sahalara dönerek takımına gol sevincini yaşatan Mehmet Aurelio, Best FM'den Özkan Öztürk'le yaptığı telefon bağlantısında bir gün mutlaka Türkiye'ye geri döneceğini belirtti.

'GOL ATMAK BENİ ÇOK MOTİVE ETTİ'
'Gol atmam benim için çok iyi oldu. 3-0 kazandık. Sakatlıktan sonra ilk 11’de oynayıp gol atmak beni çok mutlu etti. İnşallah böyle devam eder. Şu an da hiçbir sağlık sorunum yok. Kendime de takımıma da güveniyorum.

HEDEF LA LİGA
İspanyol basınının Gimnastic Tarragona karşısında alınan galibiyetin ardından “Betis, Mehmet Aurelio ile daha da güzel” diye bahsettiği Mehmet Aurelio, bunun moral olarak kendisini çok iyi motive ettiğini belirtti. İlk yarının son maçında R.Sociedad deplasmanına konuk olacaklarını ifade eden Aurelio, hedeflerinin galibiyet olduğunu ve La Liga’ya çıkmak istediklerini söyledi.

'MİLLİ TAKIM İÇİN ŞANS İSTİYORUM'
Milli futbolcumuz Aurelio, Türkiye’nin Dünya Kupası’na katılamamasına çok üzüldüğünü belirtirken, Fatih Terim’in görevden ayrılmasını şöyle değerlendirdi.

'Fatih Terim benim için çok iyi bir arkadaş ve saygı duyduğum bir hoca. Onun gitmesine üzüldüm. Şu an Milli Takım’da teknik direk yok ama ben gelecek hocanın bana şans vermesini bekliyorum.'

'İNŞALLAH BİR GÜN GERİ DÖNECEĞİM'
Betis’le 1 yıl daha sözleşmem var. Ama bir gün inşallah Türkiye’ye dönmek istiyorum. Ben profesyonel bir oyuncuyum. Bir kontratım var. Futbol da her şey var ama bir gün mutlaka Türkiye’ye geri döneceğim. Futbolu Türkiye’de bırakmayı düşünüyorum. Çünkü eşim ve çocuğum da Türkiye’yi çok seviyor. İnşallah bir gün geri döneceğim.
By-Reis
By-Reis
Moderatör
 Moderatör

İş/Hobiler : futbol
Lakap : By.Kral
Uyarı Seviyesi : Uyarı Yok

http://www.sporlive06.yetkinforum.com

- Similar topics