Egitim Mekani..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gaziantep'te maç sonu!

Gaziantep'te maç sonu! Empty Gaziantep'te maç sonu!

Mesaj tarafından By-Reis Ptsi Ara. 14, 2009 5:34 pm

Gaziantep'te maç sonu!Gaziantep'te maç sonu! Futbol01

Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Cemal Gürsel Menteşe, iyi oynayarak Kayseri Erciyesspor'dan 3 puan aldıklarını söyledi.
Menteşe, Bank Asya 1. Lig'de oynadıkları ve 3-0 kazandıkları Kayseri Erciyesspor maçının ardından yaptığı açıklamada, sahaya kazanmak için çıktıklarını ve 3 puan almayı da başardıklarını ifade etti. Mutlak galibiyet için hazırlandıkları zorlu maçtan galibiyetle ayrıldıkları için mutlu olduklarını dile getiren Menteşe, şöyle konuştu:
''Futbolcularım iyi mücadele etti ve galibiyeti hak ettik. Bizim için önemli olan bu maçı kazanmaktı, kazandığımız için de mutluyuz. 3-0'lik bir net spor bizim için daha da sevindirici oldu. Ancak, aşağıdaki takımlar da bu hafta galip geldi, rehavete kapılmadan, işimizi cididye alarak yolumuza devam edeceğiz.''

Kayseri Erciyesspor teknik direktörü Mithat Eryıldırım ise sahadan haklı galibiyetle ayrılan Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'u tebrik etti.

Maça iyi başlamalarına karşın özelikle ikinci yarıda talihsiz goller yediklerini ifade eden Eryıldırım, ''Yenildiğimiz için üzgünüz. Ama sezon devam ediyor. Kalan 18 maçımız var. Takımda göreve yeni başladım ve tanımaya çalışıyorum. Lige verilen arada, takımdaki eksiklikleri tamamlayarak daha iyi bir Kayseri Erciyesspor olmak ve başarılı olmak için çalışacağız.''
By-Reis
By-Reis
Moderatör
 Moderatör

İş/Hobiler : futbol
Lakap : By.Kral
Uyarı Seviyesi : Uyarı Yok

http://www.sporlive06.yetkinforum.com

- Similar topics