Egitim Mekani..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kaf Kaf'ta Süper Lig inancı..

Kaf Kaf'ta Süper Lig inancı.. Empty Kaf Kaf'ta Süper Lig inancı..

Mesaj tarafından By-Reis Ptsi Ara. 14, 2009 5:31 pm

Kaf Kaf'ta Süper Lig inancı.. Kaf Kaf'ta Süper Lig inancı.. Karsiyaka_logo

Bank Asya 1. Lig'de deplasmanda Hacettepe'ye 4-1 mağlup olan Karşıyaka'nın profesyonel şube sorumlusu Tuncay Şekerci, ''Süper Lig inancımızı hiçbir zaman kaybetmeyeceğiz'' dedi...
Şekerci yaptığı açıklamada, dünkü karşılaşmadan mağlup ayrıldıkları için çok üzgün olduklarını, maçın zor geçeceğini bildiklerini söyledi.

Hacettepe'nin ligdeki konumunun kimseyi yanıltmaması gerektiğini kaydeden Şekerci, sözlerini şöyle sürdürdü:
''Karşımızda, iyi oynayan, diri bir takım vardı. Bunu mazeret olarak söylemiyorum ama ağır saha oyun düzenimizi etkiledi. Golü bulduktan sonra yerimize oturmadan golü yemeseydik skor çok farklı olabilirdi. Hacettepe maçını kazanıp, 5'te 5 yapmak istiyorduk. Ancak bunu başaramadık. Galibiyet elde etmek için sabırsızca hücum yaptık. Saha ve hava şartlarını iyi kullanan Hacettepe, karşılaşmayı galip tamamladı. Sadece bir maçı kaybettik, Süper Lig inancımızı hiçbir zaman kaybetmeyeceğiz. Hafta içinde, bu maçta yaptığımız hataları konuşacağız. 4 maç üst üste kazanan da yine bu çocuklar. Boluspor maçıyla yeni bir seriye başlayacağımıza inanıyorum. Hava şartlarına rağmen bizi desteklemeye gelen taraftarlara üzüldük. Önümüzdeki hafta İzmir'de taraftarlarımızın da desteğiyle üç puan alıp, yolumuza devam edeceğiz.''
By-Reis
By-Reis
Moderatör
 Moderatör

İş/Hobiler : futbol
Lakap : By.Kral
Uyarı Seviyesi : Uyarı Yok

http://www.sporlive06.yetkinforum.com

- Similar topics