Egitim Mekani..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tony Sylva artık yolcu

Tony Sylva artık yolcu Empty Tony Sylva artık yolcu

Mesaj tarafından By-Reis Paz Ara. 13, 2009 2:50 pm

Tony Sylva artık yolcu

Broos döneminde takımın değişmezlerinden olan tecrübeli kaleci, Denizli maçında da kadroya alınmadı. Güneş'in, Sylva'yı tamamen gözden çıkardığı öğrenildi.
Tony Sylva artık yolcu Sylva_toplar
Belçikalı teknik adam Hugo Broos döneminde yediği hatalı gollere rağmen 11’in değişmez isimleri arasında yer alan Tony Sylva, Şenol Güneş’in gelmesiyle birlikte tamamen gözden çıkarıldı. Eskişehir ve Ankaragücü maçlarında kaleyi Onur Recep Kıvrak korudu. Tecrübeli file bekçisi Sylva ise son maçta Güneş tarafından 18 kişilik kadroya bile alınmamıştı. Deneyimli çalıştırıcı, bu alışkanlığını Denizli maçında da sürdürdü.. Ve bu karşılaşmada da Onur’un yedeği Tolga Zengin olurken, Sylva yine kendisine yer bulamadı. Güneş’in bu hareketi, Sylva ile Ocak ayında yollarını ayıracağı sinyalini verdi.

Yattara görüşme odasına
Öte yandan Güneş’le birlikte Trabzon’da tek sorun olarak İbrahima Yattara kaldı... Gineli’nin, “Sakatken idmana çıktım, forma giydim. Ancak iyileştim şimdi de kontrolden geçiyorum” sözlerinin ardından yıldız futbolcuya, konuşma yasağının gelmesi gündeme geldi.
By-Reis
By-Reis
Moderatör
 Moderatör

İş/Hobiler : futbol
Lakap : By.Kral
Uyarı Seviyesi : Uyarı Yok

http://www.sporlive06.yetkinforum.com

- Similar topics