Egitim Mekani..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fenerbahçe'de forvet krizi

Fenerbahçe'de forvet krizi Empty Fenerbahçe'de forvet krizi

Mesaj tarafından By-Reis C.tesi Ara. 12, 2009 11:27 am

Fenerbahçe'de forvet krizi

Fenerbahçe'de Ankaragücü maçı öncesi forvet krizi yaşanıyor. Sarı-Lacivertlilerde Daivid'in sakat, Semih ve Güiza'nın da durumundaki belirsizlik nedeniyle teknik direktör Daum'un Mehmet Topuz'un üzerinde durduğu öğrenildi.
Ankaragücü maçı öncesi forvet krizi yaşanıyor...

Alman hocanın Güiza ve Semih'in durumlarını yakından takip ettiği ve İspanyol golcünün oynayaması halinde santrfor mevkinde Mehmet Topuz'a forma vereceği ifade edildi.

Fenerbahçe'de bir başka belirsizlik de Emre Belözoğlu'nda yaşanıyor. Arka adalesinde ağrılar bulunan yıldız futbolcunun kesin durumunun yarın belli olacağı, oynayamaması halinde bu mevkide Özer'in görev alacağı belirtildi.

Sakatların yanı sıra 3'er sarı kartlı futbolcu sayısının fazlalığı da sorun yanattı. Sarı-Lacivertlilerde Alex, Cristian, Güiza, Lugano, Gökhan, Roberto Carlos ve Emre oynayıp ve kart gördükleri taktirde cezalı duruma düşecek ve Trabzonspor deplasmanında forma giyemeyecek.

Teknik direktör Daum'un ceza sınırındaki futbolcularla da bir görüşme yaparak, uyarılarda bulunduğu ve Trabzonspor karşısına eksiksiz bir kadroyla çıkmak istediğini söylediği öğrenildi.

Daum'un takımla yaptığı toplantıda da, "Haftalardır galibiyete hasretiz. Sezonun ilk maçlarındaki hırsı, mücadeleyi özledim. Ankaragücü ve Trabzonspor maçlarını kayıpsız geçmemiz için tüm gücünüzü ortaya koymaya istiyorum" dediği öğrenildi.
[b]
By-Reis
By-Reis
Moderatör
 Moderatör

İş/Hobiler : futbol
Lakap : By.Kral
Uyarı Seviyesi : Uyarı Yok

http://www.sporlive06.yetkinforum.com